Hi Money!
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, vidinės statistikos bei tiesioginės rinkodaros tikslu šioje svetainėje yra naudojami slapukai (cookies).
Sutinku
Close
Norėdami padidinti tinklalapio funkcionalumą, naudojame slapukus.
TAIP
Close
Kas mes esame?
„EUtaxback" yra internetinė mokesčių agentų paslauga, siekianti padėti darbuotojams nerezidentams susigrąžinti ES sumokėtus mokesčius.
Faktai apie mus
Daugiau nei dešimtmetį „EUaxback" naudojasi nuotoliniu metodu dirbant su mobiliais darbuotojais iš viso pasaulio. Mes padėjome daugiau nei 25 tūkst. žmonių susigrąžinti permokėtus mokesčius.

Svarbiausias faktas – mūsų paslaugos yra prieinamos internetu ir jomis naudotis galite neišėję iš namų.
91%

klientų rekomenduoja mūsų paslaugas savo draugams
> 8

Mokesčių grąžinimas prieinamas daugiau nei aštuoniose Europos šalyse
3+

Mums reikia maždaug 3+ dienų nuo registracijos pradžios iki mokesčių grąžinimo pateikimo momento
> €2

Mūsų klientai susigrąžina daugiau nei 2 mln. eurų kiekvienais metais
Mūsų misija
Mūsų misija: Kai interneto technologijos era visiškai pakeitė pasaulį, mūsų misija tapo paprasta, bet svarbi – sugrąžinti mokesčius kaip įmanoma lengviau, saugiau ir patogiau.
Mūsų komanda
„EUtaxback" palaiko nedidelė mokesčių agentų, buhalterių ir vieno teisininko komanda, kupina patirties savo atitinkamose srityse. Be to, mes turime botą, vardu Ivo, kuris padeda mūsų klientams užsiregistruoti tinklalapyje, paruošia reikiamas formas ir stebi mokesčių grąžinimo terminus.

Mes taip pat kalbame suprantamais terminais, nenaudojant sudėtingo žodyno ir sakinių struktūrų. Be to, komanda pasiruošusi su mokesčių inspekcijomis atlikti visą komunikaciją ir maksimaliai padidinti mokesčių kreditų skaičių kiekvienam „EUtaxback" klientui.

Pagrindinis „EUtaxback" komandos tikslas yra dirbti sunkiai ir užtikrinti, kad mūsų klientai būtų laimingi ir patenkinti.
/