Hi Money!
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, vidinės statistikos bei tiesioginės rinkodaros tikslu šioje svetainėje yra naudojami slapukai (cookies).
Sutinku
Close
Norėdami padidinti tinklalapio funkcionalumą, naudojame slapukus.
TAIP
Close
Privatumo politika
Šiame skyriuje pateikiamos „EUtaxback" privatumo politikos nuostatos

Laikydamiesi privatumo politikos, mes naudojame „MES", „MUS", „ĮMONĖ" ir „EUtaxback" atstovauti savininką tinklalapio, registruoto šiuo adresu: SIA EUTAXBACK.COM, Mihoelsa 66-14, Daugpilis, LV5401, Latvijos t., +371 678 593 75; mes vartojame terminą „JŪS", norėdami apibrėžti tinklalapio vartotoją ar lankytoją.

Verta paminėti, kad mums svarbiausia jūsų privatumas. Mes norime savo paslaugas teikti saugaus ir aukščiausio lygio aplinkoje. „EUtaxback" yra atsakinga už asmeninės informacijos tvarkymą, įskaitant jos naudojimą ir rinkimą pagal galiojančius Latvijos įstatymus.

Naudodamiesi mūsų paslaugomis, jūs pateikiate mums savo asmeninę informaciją. Pagrindinė šios privatumo politikos tikslas yra informuoti jus apie asmeninės informacijos naudojimo, rinkimo ir tvarkymo (toliau - Naudojimas) procesą, taip pat paaiškinti, kaip galite atšaukti savo sutikimą dėl asmeninės informacijos Naudojimo.

Dabartinio tinklalapio Naudojimas reglamentuojamas šiomis Naudojimo sąlygomis:


1. Informacija, kurią galime gauti iš jūsų

Galime gauti prieigą prie šių duomenų, įskaitant jūsų asmeninę informaciją, kuri visada lieka konfidenciali: jūsų vardas, elektroninis pašto adresas, pašto adresas, telefono numeris, asmens tapatybės dokumentų kopijos ir mokesčių deklaracijos.

Mes galime naudoti kitus informacijos šaltinius, norėdami gauti prieigą prie jūsų duomenų, įskaitant (bet tuo neapsiribojant) šias galimybes: sukčiavimo prevencijos agentūros ir kiti vieši šaltiniai.


2. Asmeninės informacijos naudojimas

Tokia asmeninė informacija, kaip jūsų vardas, elektroninis pašto adresas, namų pašto adresas ir telefono numeris yra reikalingi Paslaugoms teikti pagal Sutartį.

Įmonė niekada neparduoda ir neperduoda jūsų asmeninės informacijos jokioms trečiosioms šalims.

Įmonei gali iškilti poreikis perduoti jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims ir paslaugų teikėjams, veikiantiems įmonės vardu, kad būtų galima tvarkyti jūsų asmeninę informaciją teikiant Paslaugas, kurių prašoma pagal Sutartį.

Registracijos metu norėdami susikurti savo asmeninę paskyrą tinklalapyje „my.EUtaxback.com", jūs turite duoti sutikimą
„Patvirtinu, kad perskaičiau ir supratau terminus ir sąlygas, ir visiškai su jomis sutinku" (tai yra pavyzdys).

Jei pateiksite sutikimą, mes naudosime jūsų asmeninę informaciją šiais būdais:

Mes sukursime jūsų asmeninę paskyrą su jūsų asmenine informacija, korespondencija, sąskaitomis faktūromis ir visa kita informacija, reikalinga norint suteikti prašomas Paslaugas pagal Sutartį.

Jūs visada galite gauti prieigą prie informacijos savo asmeninėje paskyroje.

Jei daugiau nebenorite turėti paskyros, ją ištrinti galite bet kada. Norėdami tai padaryti, prisijunkite prie savo paskyros ir atsiųskite mums asmeninę žinutę.

Prašome atkreipti dėmesį, kad teikiama asmeninė informacija bus saugoma tiek laiko, kiek aiškiai apibrėžta įstatymuose, ir veiks tiesiogiai, susijusius su prašomomis paslaugomis pagal Sutartį.

Jei nusprendėte užsiprenumeruoti naujienas, gausite suasmenintą reklamos turinį, taip pat įvairių pasiūlymų dalyvauti rinkodaros kampanijose, klausimynuose ir kitoje veikloje.

Jei nebenorite gauti informacinio biuletenio, visada galite pasinaudoti funkcija atsisakyti prenumeratos. Norėdami tai padaryti, spustelėkite nuorodą, esančią visuose įmonės laiškuose.

Niekada nekeisime jūsų asmeninės informacijos su trečiosiomis šalimis be jūsų aiškaus sutikimo. Tuo pačiu metu mes niekada neparduodame ir neišnuomojame jūsų asmeninės informacijos. Tuo pačiu metu mes pasiliekame teisę atskleisti tokią informaciją, jei esame įpareigoti ją pateikti pagal įstatymus, taip pat tuo atveju, jei gavome oficialų prašymą iš administracinių ir baudžiamosios sistemos organų.

Įmonė pasilieka teisę naudoti tinklalapį apklausoms atlikti. Įmonės darbuotojai gali iš jūsų pareikalauti įvairaus pobūdžio asmeninės informacijos (vardas, pavardė, kontaktai ir panašiai). Informacijos, reikalingos dalyvauti apklausose, rūšis gali skirtis.

Mes privalome atskleisti jūsų asmeninę informaciją kiekvienam „EUtaxback" darbuotojui ir partneriui tais atvejais, kai tokia prievolė yra apibrėžta galiojančiuose teisės aktuose arba oficialiuose prašymuose pagal galiojančius įstatymus, kad būtų galima išspręsti problemas, susijusias su nesąžininga veikla ir techninėmis problemomis.

Bet kokia buvusio Įmonės darbuotojo pateikta asmeninė informacija bus naudojama tik užmegzti ryšius su tokiu darbuotoju ir niekada nebus dalijamasi su trečiosiomis šalimis be jų aiškaus sutikimo.


3. Slapukai

Norėdami padidinti tinklalapio funkcionalumą, naudojame slapukus.

Jūs galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kad užblokuotumėte slapukus. Dėl to jie nebus išsaugoti jūsų kompiuteryje ir gausite prašymą išsaugoti slapukus kiekvieną kartą, kai atidarysite svetainę.

„Google Analytics"

Šis tinklalapis naudoja „Google Analytics" paslaugą, kurią teikia „Google Inc." („Google"), kad taip galėtų analizuoti vartotojų veiklą.

„Google AdWords"

Šiame tinklalapyje skelbimams rodyti ir pokalbiams stebėti naudojama „Google AdWords" analitinė paslauga, kurią teikia „Google Inc." („Google").

Sąsaja su socialiniais tinklais

Registracijos arba autentifikavimo metu „my.EUtaxback.com" vartotojai gali naudoti „Facebook" ir „Gmail" paskyras, kad ateityje galėtų užsiregistruoti ir prisijungti tinklalapyje.

Prieš prisijungdami prie vienos iš paminėtų socialinių paslaugų, turite patvirtinti, kad norite suteikti prieigą prie informacijos ir duomenų. Norėdami užsiregistruoti ir patekti į tinklalapį, mums reikia šios informacijos: jūsų vardas ir elektroninis pašto adresas.


4. Duomenų saugumas

Įmonės tvarkomos informacijos saugumas užtikrinamas įgyvendinant teisines, administracines ir technines priemones griežtai laikantis Latvijos įstatymų asmens duomenų apsaugos srityje.

Siekdami pašalinti visus neteisėtos prieigos prie asmeninės vartotojų informacijos atvejus, įdiegiame SSL šifravimo sistemą, skirtą apsaugoti visą vartotojo pateiktą informaciją. Tuo pačiu metu nėra jokio būdo, leidžiančio 100% apsaugoti internetu siunčiamą informaciją. Mes negalime suteikti jums 100% informacijos saugumo garantijos.


5. Atnaujinimai ir pakeitimai

Visas kitas teises ir pareigas asmens informacijos tvarkymo srityje nustato dabartiniai Latvijos teisės aktai privačių duomenų apsaugos srityje.

Mes pasiliekame teisę iš dalies ar visiškai pakeisti šią privatumo politiką be jokio pranešimo. Prašome prieš naudodamiesi tinklalapiu pasitikrinti atitinkamą privatumo politikos versiją, kad galėtumėte nuolat atnaujinti informaciją apie naujausią privatumo politikos leidimą.

Privatumo politika paskutinį kartą buvo redaguota 2019 metų liepos mėnesį.