Hi Money!
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, vidinės statistikos bei tiesioginės rinkodaros tikslu šioje svetainėje yra naudojami slapukai (cookies).
Sutinku
Close
Norėdami padidinti tinklalapio funkcionalumą, naudojame slapukus.
TAIP
Close
Naudojimo sąlygos
Jums leidžiama gauti prieigą prie www.eutaxback.com tinklalapio (toliau – Tinklalapis) ir visų nuotolinių paslaugų (toliau – Paslauga), ir naudotis jomis tik griežtai laikantis žemiau pateiktų naudojimo sąlygų. Jei nesutinkate su visomis naudojimo sąlygų nuostatomis, nesiregistruokite ir nesinaudokite Paslauga.


1. Įvadas

Laikydamiesi privatumo politikos, mes naudojame „MES", „MUS", „ĮMONĖ" ir „EUtaxback" atstovauti savininką tinklalapio, registruoto šiuo adresu: SIA EUTAXBACK.COM, Mihoelsa 66-14, Daugpilis, LV5401, Latvijos t., +371 678 593 75; mes vartojame terminą „JŪS", norėdami apibrėžti tinklalapio vartotoją ar lankytoją.


2. Paslaugos naudojimas

Paslaugos tikslas
Paslauga skirta suteikti vartotojui galimybę deklaruoti mokesčius nuotoliniu būdu, taip pat gauti konsultavimo paslaugas asmenų apmokestinimo srityje ES. „EUtaxback" suteikia vartotojui teisę naudotis Paslauga mokėjimo tvarka pagal tikslią užsakytos Paslaugos kainą.Registracija
Registruodamasis Tinklalapyje „my.eutaxback.com, vartotojas pateikia įmonei išimtinį ir besąlyginį sutikimą su visomis galiojančios Sutarties nuostatomis. Norėdami užsiregistruoti sistemoje, turite būti ne jaunesni kaip 18 metų ir turėti galiojančių įstatymų numatytą teisę sudaryti sutartį. Registruodamiesi Tinklalapyje ir užsisakydami Paslaugą, jūs pateikiate pasiūlymą, kurį įmonė gali priimti arba atmesti, tuomet gausite atitinkamą pranešimą.
Atlikęs registraciją, vartotojas gauna vartotojo vardą ir slaptažodį, kurie turi būti naudojami kaip prisijungimo duomenys norint prieiti prie jūsų asmeninės paskyros Tinklalapyje (toliau - Paskyra).
Už slaptažodžio saugumą atsakingi tik vartotojai. Tuo atveju, jei vartotojas suteikia prieigą prie Paskyros trečiosioms šalims, vartotojas yra visiškai atsakingas už savo veiksmus.
Registracijos metu jūs privalote pateikti tik svarbią ir patikimą informaciją. Jei radote klaidą įmonei pateikdami savo duomenis, jūs privalote informuoti įmone apie tokią klaidą.
Turinys
Tinklalapyje suteikiama prieiga prie turinio, susijusio su įmonės paslaugomis ir veikla. Be to, tinklalapis siūlo platų tekstų, antraščių, nuotraukų ir vaizdo įrašų (toliau - Turinys) pasirinkimą.

Turinys yra apsaugotas galiojančiais intelektinės nuosavybės srities įstatymais. Bet koks Turinio naudojimas komerciniais būdais (išskyrus asmeninio naudojimo atvejus, tokius kaip redagavimas, vertimas ir kiti tvarkymo būdai) gali būti atliekamas tik gavus raštišką įmonės sutikimą.

Atsisiųsdamas Turinį ir gavęs prieigą bet kokiu kitu būdu, vartotojas yra visiškai atsakingas už savo veiksmus.

Įmonė neatsako už bet kokius nuostolius ir patirtą žalą naudojant Turinį, įskaitant visų rūšių nuostolius ir žalą duomenims, techninei ir programinei įrangai. Įmonė neatsako už trečiųjų šalių teisių pažeidimus.


Atsisakymas
Klientas pasilieka teisę atsisakyti gauti Paslaugas per keturiolika dienų nuo paraiškos formos pateikimo, atsiųsdamas raštišką pranešimą.
Įmonė pasilieka teisę vienašališkai atsisakyti Paslaugų teikimo, pranešdama apie tai klientui laiku.
Klientui neleidžiama naudotis minėta teise visais atvejais, kai įmonė pradėjo Paslaugų teikimo procesą ir klientas nemokėjo už išlaidas, susijusias su Paslaugų teikimu.
Tuo atveju, jei klientas nusprendė atšaukti užsakytos Paslaugos teikimą per daugiau nei 14 dienų nuo paraiškos formos pateikimo, klientas privalo sumokėti už visas suteiktas Paslaugas ir 79 eurų mokestį pagal įmonės parengtą sąskaitą faktūrą.


3. Informacijos rinkimas

Pagal galiojančius Latvijos įstatymus, įmonė yra įpareigota teikti paramą pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos srityje. Remiantis teisės aktais, mes esame įpareigoti pareikalauti iš kliento tam tikrų dokumentų rinkinio, kad patvirtintume jo buvimo vietą ir asmeninę informaciją.


4. Duomenų apsauga

Klientas suteikia įmonei sutikimą tvarkyti ir rinkti jo asmeninę informaciją, kad būtų laikomasi aukščiau paminėtų galiojančių teisės aktų nuostatų.

„EUtaxback" garantuoja, kad visa informacija išliks privati ir nebus atskleista. „EUtaxback" pasilieka teisę tvarkyti asmeninę vartotojo informaciją (rinkimas, saugojimas, registravimas, įvestis, perdavimas, tvarkymas ir panašiai). Pagrindinė tokios veiklos priežastis yra vartotojo apskaita, taip pat aukščiausios kokybės paslaugų teikimas.


5. Ribota atsakomybė


„EUtaxback" naudoja tik kliento pateiktus dokumentus ir informaciją. Todėl „EUtaxback" neprisiima atsakomybės už pateiktus žemiau:
tuo atveju, jei remiantis pažeistais dokumentais ar neišsamiais duomenimis buvo padaryta išvada; tuo atveju, jei klientas pateikė neišsamią informaciją, kuri pasirodė pasenusi ar nesvarbi; tuo atveju, jei klientas turi nesumokėtų mokesčių ir mokesčių inspekcijos pateikta informacija patvirtina faktą, kad klientas neturi įstatyminės teisės susigrąžinti mokesčius.
Klientas sutinka su tuo, kad „EUtaxback" neatsako už operacinių sistemų ir įrangos problemas bei technines problemas, taip pat už visus stichinių nelaimių atvejus, teisinius apribojimus, tinklo problemas, streikus ir kitus įvykius, kurie nėra tiesioginėje „EUtaxback" kontrolėje.

Išsižadėjimas
Tinklalapyje siūloma informacija skirta vartotojams suteikti pagrindinę informaciją apie Paslaugas, kuri jiems gali būti įdomi. Įmonė stengiasi vartotojams pateikti aktualią, išsamią ir patikimą informaciją; tačiau negalime išvengti klaidų. Tinklalapyje gali būti nuorodų į įstatymus ir galiojančių įstatymų nuostatas, kurios turi būti naudojamos ir aiškinamos tik nurodytu kontekstu.
Informacija tinklalapyje niekada nebus laikoma profesionalia konsultacija teisės, mokesčių, apskaitos ir kitose srityse. Todėl prieš užsisakydami Paslaugą tinklalapyje turite gauti atitinkamą konsultaciją atitinkamoje srityje.
Registruoti vartotojai gali palikti apžvalgas su savo vardais. Įmonė pasilieka teisę skelbti tokias apžvalgas naudodama kliento vardą arba pašalindama jį paskelbimo proceso metu.

Vartotojų blokavimas ir pašalinimas
Įmonė pasilieka teisę taisyti vartotojo profilį arba pašalinti visą vartotojo Paskyrą tuo atveju, jei vartotojas pažeidžia kurią nors galiojančios sutarties ar kitų teisės normų nuostatą.


6. Išvada

Įmonė pasilieka teisę patikslinti ir atnaujinti Sutartį apie tai nepranešusi. Nauja sutarties versija tampa aktuali iškart po paskelbimo šiame skyriuje.

Dabartinė sutartis sudaryta latvių kalba ir vartotojo patogumui gali būti išversta į kitas kalbas.

Esant nesutarimams tarp pradinės sutarties versijos ir vertimo, didžiausias prioritetas bus latvių kalba.

Jei norite mums pranešti apie bet kokius teisių pažeidimus Tinklalapyje, susisiekite su mumis:
SIA EUTAXBACK.COM
Mihoelsa 66-14, Daugpilis, LV5401, Latvija
t. +371 678 593 75