Hi Money!
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.
Sapratu
Close
In order to increase the functionality of the website, we use Cookies.
OK
Close
Kas mēs esam?
EUtaxback ir tiešsaistes pakalpojumu sniedzējs, kas darbojas ar nodokļu aģentiem, lai palīdzētu nerezidentu statusā esošiem darba ņēmējiem saņemt nodokļu atmaksas no nodokļiem, kas samaksāti ES.
Fakti par mums
Vairāk nekā 10 gadus EUtaxback izmanto attālinātu pieeju darbam ar mobilajiem darbiniekiem no visas pasaules. Mēs palīdzējām vairāk nekā 25 000 cilvēkiem atgūt pārmaksātos nodokļus.

Vissvarīgākais ir fakts, ka visi mūsu pakalpojumi ir pieejami tiešsaistē, un jūs tos varat saņemt, neizejot no mājas.
91%

klientu iesaka mūsu pakalpojumus saviem draugiem
> 8

Eiropas valstīs Nodokļu atmaksa ir pieejama
3+

dienas no reģistrācijas brīža līdz nodokļu deklarācijas iesniegšanas brīdim ar mums paiet
> 2

miljonus eiro mūsu klienti katru gadu atmaksās saņem
Mūsu misija
Kad interneta tehnoloģiju laikmets ir pārveidojis pasauli, mūsu misija ir kļuvusi vienkārša, bet svarīga – saņemt nodokļu atmaksu ES nerezidentiem, kuri strādāja attiecīgajā valstī, un to veikt tiešsaistē, pēc iespējas vienkāršāk, drošāk un ērtāk.
Mūsu komanda
EUtaxback atbalsta neliela nodokļu aģentu, grāmatvežu un juristu komanda ar lielu pieredzi attiecīgajās jomās. Turklāt mums ir bots vārdā Ivo, kas palīdz mūsu klientiem reģistrēties tīmekļa vietnē, sagatavo nepieciešamās veidlapas un uzrauga nodokļu atmaksas termiņu.

Mēs runājam ļoti vienkāršā valodā, neizmantojot sarežģītus terminus un struktūras. Mūsu darbinieki ir gatavi veikt visu darbu, kas saistīts ar saziņu ar nodokļu administrācijām un maksimālu nodokļu atlaižu skaita piemērošanu katram EUtaxback klientam.

Visas EUtaxback komandas galvenais mērķis ir smagi strādāt, lai mūsu klienti būtu laimīgi un apmierināti.
/