Hi Money!
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.
Sapratu
Close
In order to increase the functionality of the website, we use Cookies.
OK
Close
Privātuma politika
Šajā sadaļā ir atrodami EUtaxback privātuma politikas noteikumi

Privātuma politikas ietvaros mēs izmantojamvārdus "MĒS", "MŪS", "UZŅĒMUMS" un "EUtaxback", lai pārstāvētu tīmekļa vietnes īpašnieku, kas reģistrēts šādā adresē: SIA EUTAXBACK.COM, Mihoelsa 66-14, Daugavpils, LV5401, Latvija.
Tālruņa numurs: +371 678 593 75; mēs izmantojam terminu "JŪS", lai definētu vietnes lietotāju vai apmeklētāju.

Ir vērts atzīmēt, ka jūsu privātumam ir visaugstākā nozīmība. Mēs vēlamies sniegt savus pakalpojumus aizsargātā un visaugstākās drošības atmosfērā. EUtaxback uzņemas visu atbildību par personiskās informācijas apstrādi, ieskaitot tās izmantošanu un vākšanu saskaņā ar spēkā esošajiem Latvijas likumiem.

Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs sniedzat mums savu privāto informāciju. Šīs privātuma politikas galvenais iemesls ir informēt jūs par personiskās informācijas izmantošanas, savākšanas un apstrādes (turpmāk tekstā – "lietošana") procesu, kā arī izskaidrot, kā jūs varat atsaukt savu piekrišanu personiskās informācijas izmantošanai.

Pašreizējās vietnes izmantošanu regulē šādi lietošanas nosacījumi:


1. Informācija, ko mēs varam saņemt no jums

We are able to get access to the following data, including your personal information that always remains confidential: your name, e-mail, postal address, phone number, copies of identification documents and tax statements.

Mēs varam izmantot citus informācijas avotus, lai piekļūtu jūsu datiem, ieskaitot (bet ne tikai) šādas iespējas: krāpšanas novēršanas aģentūras un citi publiski avoti.


2. Personiskās informācijas izmantošana

Lai sniegtu Pakalpojumus saskaņā ar līgumu, ir nepieciešama tāda personīga informācija kā jūsu vārds un uzvārds, e-pasts, pasta adrese un tālruņa numurs.

Uzņēmums nekad nepārdod un nenosūta jūsu personisko informāciju trešajām personām.

Uzņēmumam var nākties pārsūtīt jūsu personisko informāciju trešajām personām un pakalpojumu sniedzējiem, kas darbojas uzņēmuma vārdā, lai apstrādātu jūsu personisko informāciju un lai sniegtu Pakalpojumus, kas pieprasīti saskaņā ar līgumu.

Reģistrācijas laikā jūs izveidojat personīgo kontu vietnē my.EUtaxback.com.

Jums šādi ir jāsniedz sava piekrišana

"Es apstiprinu, ka esmu lasījis un sapratis noteikumus un nosacījumus, un es tos pilnībā pieņemu" (šis ir piemērs).

Ja jūs sniegsit piekrišanu, mēs izmantosim jūsu privāto informāciju šādā veidā:

Mēs izveidosim jūsu personīgo kontu ar jūsu personīgo informāciju, saraksti, rēķiniem un visu citu informāciju, kas nepieciešama, lai sniegtu pieprasītos pakalpojumus saskaņā ar līgumu.

Jūs vienmēr varat piekļūt informācijai savā personīgajā kontā.

Gadījumā, ja vairs nevēlaties izveidot kontu, varat to izdzēst jebkurā laikā. Lai to izdarītu, lūdzu, norādiet savu kontu un nosūtiet mums privātu ziņojumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka sniegtā personiskā informācija tiks saglabāta tik ilgi, cik skaidri noteikts likumā, un saskaņā ar līgumu tā tiks izmantota tieši pieprasītajiem pakalpojumiem.

Ja jūs nolēmāt pierakstīties uz jaunumu saņemšanu, jūs saņemsit personalizētu reklāmas saturu, kā arī dažādus piedāvājumus piedalīties mārketinga kampaņās, izlozēs un citās aktivitātēs.

Ja vairs nevēlaties saņemt jaunumu biļetenu, vienmēr varat izmantot abonēšanas atcelšanas funkciju. Lai to izdarītu, lūdzu, noklikšķiniet uz saites, kas iekļauta visās uzņēmuma vēstulēs.

Mēs nekad neizpaudīsim jūsu personisko informāciju ar trešajām personām bez jūsu skaidras piekrišanas. Tajā pašā laikā mēs nekad nepārdodam un nenomājam jūsu personisko informāciju, tomēr mēs paturam tiesības atklāt šādu informāciju, ja mums ir pienākums to sniegt saskaņā ar likumu, kā arī gadījumā, ja mēs esam saņēmuši oficiālu pieprasījumu no administratīvajām un kriminālās sistēmas struktūrām.

Uzņēmums patur tiesības izmantot tīmekļa vietni, lai veiktu aptaujas. Uzņēmuma darbinieki var no jums pieprasīt dažāda veida personisko informāciju (vārds, uzvārds, kontakti un tā tālāk). Informācijas veids, kas nepieciešams, lai piedalītos aptaujās, var atšķirties.

Mums ir pienākums atklāt jūsu personisko informāciju jebkuram EUtaxback darbiniekam un partnerim gadījumos, kad šāds pienākums ir noteikts spēkā esošajos tiesību aktos vai oficiālajos pieprasījumos saskaņā ar spēkā esošo likumu, lai atrisinātu jautājumus, kas saistīti ar krāpnieciskām darbībām un tehniskām problēmām.

Visa personīgā informācija, ko sniedz bijušais uzņēmuma darbinieks, tiks izmantota tikai kontaktu nodibināšanai ar šādu darbinieku un nekad netiks koplietota ar trešajām personām bez viņu skaidras piekrišanas.


3. Sīkdatnes (Cookies)

Lai palielinātu vietnes funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes.

Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai bloķētu sīkfailus. Tā rezultātā tie netiks saglabāti jūsu datorā, un jūs saņemsit pieprasījumu saglabāt sīkfailus katru reizi, kad atverat vietni.

Google Analytics

Šī vietne izmanto Google Analytics pakalpojumu, ko nodrošina uzņēmums Google Inc. (Google), lai analizētu lietotāju aktivitātes.

Google AdWords

Šī vietne izmanto Google AdWords analītisko pakalpojumu, ko nodrošina uzņēmums Google Inc. (Google), lai rādītu reklāmas un pārraudzītu reklāmguvumus.

Saikne ar sociālajiem tīkliem

Reģistrējoties vai autentificējoties vietnē my.EUtaxback.com, lietotāji nākotnē var izmantot Facebook un Gmail kontus, lai reģistrētos un ieietu vietnē.

Pirms savienojuma ar kādu no minētajiem sociālajiem pakalpojumiem jums jāapstiprina fakts, ka vēlaties nodrošināt piekļuvi informācijai un datiem. Lai reģistrētos un ieietu vietnē, mums nepieciešama šāda informācija: jūsu vārds un e-pasta adrese.


4. Datu drošība

Uzņēmuma apstrādātās informācijas drošība tiek panākta, īstenojot tiesiskus, administratīvus un tehniskus pasākumus, ka arī stingri ievērojot Latvijas likumdošanu personas datu aizsardzības jomā.

Lai novērstu visus neatļautas piekļuves gadījumus lietotāju personiskajai informācijai, mēs ieviešam SSL šifrēšanas sistēmu, kas paredzēta visas lietotāja sniegtās informācijas aizsardzībai. Tajā pašā laikā nav nekā tāda, kas ļautu 100% aizsargāt internetā nosūtīto informāciju. Mēs nevaram jums sniegt 100% garantiju par informācijas drošību.


5. Atjauninājumi un pielāgojumi

Visas pārējās tiesības un pienākumus personiskās informācijas apstrādes jomā nosaka spēkā esošie Latvijas tiesību akti privāto datu aizsardzības jomā.

Mēs paturam tiesības pielāgot šo konfidencialitātes politiku daļēji vai pilnībā bez jebkāda paziņojuma. Lūdzu, pirms tīmekļa vietnes izmantošanas pārbaudiet atbilstošo privātuma politikas piedāvājumu, lai būtu informēti par jaunāko privātuma politikas versiju.

Šī privātuma politika pēdējo reizi tika rediģēta 2019. gada jūlijā.